Filmový klub v listopadu

Profesor Gabriel Švejda, rektor Filmové akademie Miroslava Ondříčka v Písku, si pozval do listopadového Filmového klubu Patrika Ulricha, režiséra, scénáristu, dramaturga, herce, hudebního skladatele, spisovatele. Patrik představil svůj film "Tři grácie Juraje Jakubiska". Vytvořil velmi zajímavý dokument o tomto známém filmovém režisérovi. Ne každý ví, že mistr Jakubisko je i výborným malířem.

Při vyslovení názvu seriálu "Sanitka" a filmu "Ikarův pád" s fenomenálním Vladimírem Menšíkem v hlavní roli, si většina z nás pamětníků vybaví jméno Jiří Hubač. Právě o tomto skvělém scénáristovi napsal Patřik knihu "Jiří Hubač: Šlechtic příběhů". Je to zároveň dobrý tip na dárek k Vánocům. 

Patrik Ulrich je také výborný vypravěč. O tomto mladém umělci ještě hodně uslyšíme. Filmová akademie Miroslava Ondříčka na své absolventy může být právem hrdá.

Filmový klub
Filmový klub
Filmový klub
Filmový klub v listopadu
Filmový klub v listopadu

Kontaktní údaje

Ledax / CSS Emausy s. r. o.
Lázeňská 2438/77
373 16 Dobrá Voda u Českých Budějovic

Telefon: 778 482 408, 602 249 599
E-mail: info@cssemausy.cz

Facebook

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun