Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Centrum sociálních služeb Emausy / O nás / Projekty / Rozvoj paliativní péče v pobytových sociálních službách pro seniory
LX-projekty_abakus

Rozvoj paliativní péče v pobytových sociálních službách pro seniory

Abakus - nadační fond zakladatelů Avastu podpořil CSS Emausy v záměru poskytovat kvalitní paliativní péči tak, aby se stala neoddělitelnou součástí námi poskytovaných služeb.

Podpora nadačního fondu Abakus je realizována v rámci programu „Rozvoj paliativní péče v pobytových sociálních službách pro seniory“, CSS Emausy je jednou z patnácti podpořených organizací a zároveň jedinou podpořenou organizací v Jihočeském kraji.

 

V rámci podpory proběhne vzdělávání pracovníků v oblasti paliativní péče či bazální stimulace, dále bude zakoupeno potřebné vybavení, zdravotnické pomůcky a přístroje pro poskytování paliativní péče. Nedílnou součástí podpory je mentoring, jehož cílem je doprovodit realizační tým CSS Emausy celým během projektu tak, abychom dosáhli naplánovaných cílů.

 

Abakus - nadační fond zakladatelů Avastu a nástupce Nadačního fondu Avast, se dlouhodobě věnuje systémové podpoře paliativní péče v České republice. Od roku 2013 se zasazuje o zvyšování dostupnosti a kvality paliativní péče v České republice tím, že podporuje stabilitu a rozvoj expertních organizací, které paliativní péci poskytují nebo jiným způsobem rozvíjejí.

Veškeré informace naleznete na webu www.abakus.cz  a na Facebooku, na www.facebook.com/abakusnadacnifond.

 

Kontaktní údaje

Ledax / CSS Emausy s. r. o.
Lázeňská 2438/77
373 16 Dobrá Voda u Českých Budějovic

Telefon: 778 482 408, 602 249 599
E-mail: info@cssemausy.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun